Potwierdzamy!!!

Niedawno odbyły się międzyszkolne zawody w szachach drużynowych – nasza szkoła wygrała klasyfikację Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej! Teraz przyszło wszystkim rywalizować w nieoficjalnych indywidualnych mistrzostwach Żor szkół podstawowych. W poniedziałek 14 listopada w naszej szkole odbył się taki turniej. Wystartowało 60 zawodniczek i zawodników z żorskich „podstawówek” – w tym aż 21 uczniów naszej szkoły! Nie było przypadku w tych zawodach – zwyciężył Sebastian Burak, a trzecie miejsce obsadził Franek Oliwkiewicz, który również wygrał klasyfikację do lat 9! Trzecie miejsce w klasyfikacji do lat 9 zajęła Alicja Bednarczuk! Nasi reprezentanci w szachach drużynowych zajęli następujące miejsca: Janek Kot – 4, Wojtek Janik – 11, Milena Węglorz – 28, Janek Kupczyk – 25, Piotrek Wawrzacz – 8 i Ala Bednarczuk – 12. Brawo, brawo, brawo!!!

Szczegóły: