Czytamy, czytamy, czytamy!

Piękną, sportową otoczkę miała impreza czytelnicza zorganizowana przez naszą szkołę na boisku zaprzyjaźnionego „Polarisu”. Uczniowie w strojach sportowych zaprezentowali swoje ulubione książki, wzięli udział w quizie wiedzy książkowej oraz w fotograficznej sesji czytelniczej. Nauczycielki przygotowały piękne rekwizyty oraz ciekawe fragmenty ulubionych książek dzieci. Nasza szkoła wzięła udział w konkursie „Jak nie czytam, jak czytam” oraz w XVIII edycji Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom, a czytał naszym uczniom i opowiadał o sobie – ostatni polski zwycięzca zawodów Pucharu Świata w szermierce (Legnano’ 1997), znakomity szpadzista „Piasta” Gliwice – Bartłomiej Kurowski! Oczywiście też podpisywał kartki z dedykacjami i generalnie – miał dużo uznania dla książkowej wiedzy naszych czytelników. Życzył nam sukcesów sportowych i żeby każdy znalazł sport dla siebie. Dziękujemy Panie Bartku i zapraszamy przy każdej okazji!