Odlecieliśmy...Spodkiem

www2 281016Integrująca wycieczka odbyła się w ostatnią środę do Katowic. Dzięki staraniom Pana Przemka Zborowskiego (tata Nikoli z IIc) zorganizowaliśmy grupowe uczestnictwo w meczu Plusligi siatkarzy pomiędzy GKS-em Katowice, a zespołem "Effectora" Kielce. Uczniowie mogli pojechać z rodzicami do legendarnej hali, w której Polacy 2 lata temu zdobyli mistrzostwo świata w siatkówce. Do "Spodka" wróciła siatkówka ligowa, a moc atrakcji dla dzieci tylko uprzyjemnił nam wszystkim tę wycieczkę. Po meczu - dzięki staraniom Pana Wojtka Maroszka (tata Karoliny z IIc) - cała szkolna grupa stanęła na płycie boiska i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Panem Piotrem Gruszką - trenerem GKS-u, a kiedyś - kapitanem reprezentacji Polski (zagrał 450 meczów - najwięcej w historii polskiej reprezentacji) , trzykrotnym olimpijczykiem, mistrzem Europy'2009! Dziękujemy!

Zdjęcia z tego dnia znajdziesz w naszej galerii zdjęć.